Nejefektivnější program
pro obnovu těla
vysoce vytížených lidí

Vraťte se zpět k oblíbeným aktivitám

Jíst zdravě v dnešní době bohužel nestačí. Na zdravý životní styl je potřeba nahlížet komplexně. Toho se snažíme docílit formou intenzivního týdenního programu a následným dlouhodobým poradenstvím.

 

Nahlédněte na zdravý životní styl očima lékaře

S dodržováním zdravého životního stylu roste šance, že se vyhnete civilizačním chorobám. Přestaňte škodit svému tělu. Zjistěte, čemu se ve stravě vyhnout, aby mohl organismus správně sloužit i další léta. Sérií přednášek o zdravém způsobu života a detoxikace vás provede MUDr. Radan Gocal.

Staňte se svým osobním trenérem

Naučte se vytvářet osobní tréninkové plány. Po absolvování přednášek od profesionálního sportovce Mgr. Marka Navrátila dokážete definovat vhodné individuální pohybové aktivity, ale zároveň i zabezpečit potřebnou sportovní výstroj. Kromě toho se dozvíte, proč při sportu sledovat nejen tepovou frekvenci, ale i variabilitu srdečního tepu.

Sestavte si vlastní jídelníček od snídaně až po večeři

Tělo je odrazem nejen vašeho stravování, ale i mysli. Dodejte mu energii na celý den. Naučte se orientovat ve světe potravin a zaměřte se jen na ty, které vám skutečně prospívají. Přednáškami a workshopy vás provede zkušená nutriční terapeutka Mgr. Zuzana Švédová, se kterou si zvládnete sestavit plnohodnotný jídelníček od snídaně až po večeři.

Naučte se pracovat s energií ve svém těle

Víte, jak důležité jsou elektrické pochody, voda a vzdušné ionty pro organismus? Uplatněte znalosti o tělesných energiích i ve svém životě. Projděte se bosýma nohama orosenou trávou a zjistěte, v čem spočívají pozitivní účinky na naše zdraví. Pěti okruhy přednášek vás provede Ing. Ladislav Peš, který se dlouhodobě specializuje na výzkum a vývoj zdravotních technologií.

Týdenním programem
naše práce nekončí

Dlouhodobé poradenství s osobitým přístupem

Po ukončení týdenního programu nadále s každým klientem spolupracujeme. Pomůžeme s aplikací veškerých získaných poznatků a dovedností do praktického života.

Klienta za každou cenu podpoříme. Společnou snahou překonáme veškerá úskalí, která by ho vrátila zpět do starých kolejí.

Produkty Nutristamina

Nejkvalitnější organické potravinové produkty pro zdravý život

Produkty Nutristamina nabízí skutečné a trvalé řešení zdravotních problémů. Svými účinky zlepšují kvalitu a délku aktivního života.

Spokojení klienti

„Díky jídelníčku na míru, podrobnému tréninkovému plánu a důkladné přípravě jsem úspěšně zdolal chilský vrchol Marmolejo.“

Petr H.

Podnikatel

S kamarádem jsme se rozhodli zdolat nejjižnější šestitisícovku světa – Marmolejo. Věděl jsem, že příprava musí být sofistikovanější než kdykoliv jindy. Marek Navrátil mi sestavil jídelníček na míru a podrobný tréninkový plán, který zohledňoval můj věk a fyzické možnosti. Díky důkladné přípravě jsme s kamarádem 21. ledna 2016 zdolali Marmolejo.

Spokojení klienti

„Po dokončení detoxikace se cítím velmi dobře. Únava zmizela a má výkonnost se výrazně zlepšila.“

Martin K.

Majitel firmy

Jako majitel firmy jsem byl denně vystaven velkému stresu, což se velmi brzy odrazilo na mém zažívání. Výrazně jsem změnil jídelníček a doplnil důležité živiny, které mi ve stravě chyběly. Po čtyřech měsících konzultací s MUDr. Gocalem , kdy jsem dokončil kompletní detoxikaci, se cítím velmi dobře. Únava zmizela a má výkonnost se výrazně zlepšila. Dokonce se mi podařilo zhubnout 15 kg.

Spokojení klienti

„Po pěti letech se konečně cítím zdráv a bez potíží. Vrátila se mi chuť i energie k aktivnímu sportu.“

Milan B.

Podnikatel a sportovec

Po dvojité léčbě virózy antibiotiky jsem začal trpět extrémní únavou, poklesem fyzické zdatnosti, vyčerpáním a depresemi. Ve chvíli, kdy jsem zvažoval návštěvu psychiatra, jsem narazil na MUDr. Gocala. Na základě výsledků testů zjistil poškození střev v důsledku nesprávného podávání antibiotik. Během čtyř měsíců jsme zahájili kůru pro léčbu zažívacího traktu. Do tří měsíců potíže zmizely a vrátila se mi i původní fyzická kondice.

Tým zkušených lékařů, sportovců
a výživových poradců.

„Díky jídelníčku na míru, podrobnému tréninkovému plánu a důkladné přípravě jsem úspěšně zdolal chilský vrchol Marmolejo.“

Petr H.

Podnikatel

„Po dokončení detoxikace se cítím velmi dobře. Únava zmizela a má výkonnost se výrazně zlepšila.“

Martin K.

Majitel firmy

Řešení na míru, které vás přivede ke zdravému životnímu stylu.

Kontaktujte nás pro více informací a my se vám ozveme.

 
clear