Tým zkušených lékařů,
sportovců a výživových
poradců

Vracíme lidem ztracenou energii a chuť do života

Nadmíra stresu a pracovních povinností silně ovlivňuje zdraví člověka. Dlouho jsme uvažovali, jak pomoct lidem, kteří uspěchaným životním stylem doplatili na své zdraví. S programem Healthy & Wealthy dáváme naději vysoce vytíženým osobám, aby se dostaly zpět do své formy.

Každý člověk je jiný, proto se i zdroje živin musí pro každého lišit, což nejde udělat podle šablony nebo softwaru. Jedinou možností je vstupní diagnostika každého člověka a následná úprava na základě zpětné vazby.

MUDr. Radan Gocal

Lékař,
spoluzakladatel Healthy & Wealthy

Lídři projektu

 • MUDr. Radan Gocál

  Lékař

  Radan Gocal vlastní interní ambulanci ve Frenštátu pod Radhoštěm, kde předává své zkušenosti z oblasti zdravého životního stylu svým pacientům.

 • Mgr. Zuzana Švédová, DiS.

  Nutriční terapeut

  Zuzana Švédová se specializuje se na tvorbu a úpravu jídelníčků. Spolupracuje s lékaři a diabetologickými centry.

 • Ing. Ladislav Peš

  Vědecký pracovník

  Ladislav Peš dlouhodobě zkoumá fungování lidského těla z pohledu fyzikálních energií. Úzce spolupracuje s předními odborníky na českých a světových univerzitách.

 • Mgr. Marek Navrátil

  Profesionální sportovec

  Marek Navrátil je vytrvalostní profesionální sportovec, který připravuje osobní tréninkové plány a vede poradenství ke zlepšení fyzické kondice.

Program vedený
profesionály

Tým zkušených lékařů, sportovců a výživových poradců.

 • Bc. Sandra Gellrichová

  Manažer programu

  Sandru Gellrichovou přivedla ke studiu čínské medicíny osobní zkušenost s léčbou rakoviny. Své vědomosti nyní předává lidem, kteří se ocitli ve stejné situaci jako ona.

 • David Šubrt

  Asistent nutričního specialisty

  David Šubrt pracuje ve firmě Živé potěšení, kde se specializuje na raw stravu. V roce 2013 se rozhodl ze zdravotních důvodů změnit svůj jídelníček. Do stravy nyní zapojuje jen rostlinné suroviny.

 • Mgr. Dana Bajgarová

  Sportovní trenér

  Dana Bajgarová se specializuje na oblast Body and Mind a na diagnostiku bolesti zad. Řadu let vede kurzy pro profesionální cvičitele doma i v zahraničí.

 • Mgr. Jiří Hamerský

  Psycholog

  Jiří Hamerský pomáhá už přes 20 let měnit lidem jejich pohled na svět. Vede řadu odborných seminářů v Česku i zahraničí. Je autorem knihy ke šťastnému životu Sedm poselství.

 • Petra Blanar

  Manažer & Koordinátor programu

  Petra Blanar je certifikovanou fitness instruktorkou a pomáhá lidem v jejich osobním rozvoji. Během zahraničních cest nasbírala spoustu zkušeností, které předává svým klientům.

 • Renáta Kutáčová

  Terapeut osobního rozvoje

  Renata Kutáčová se přes 20 let věnuje alternativní medicíně. Pro klienty pořádá pravidelné meditace a je zakladatelkou školy intuitivního vnímání.

„Díky jídelníčku na míru, podrobnému tréninkovému plánu a důkladné přípravě jsem úspěšně zdolal chilský vrchol Marmolejo.“

Petr H.

Podnikatel

„Po dokončení detoxikace se cítím velmi dobře. Únava zmizela a má výkonnost se výrazně zlepšila.“

Martin K.

Majitel firmy

Řešení na míru, které vás přivede ke zdravému životnímu stylu.

Kontaktujte nás pro více informací a my se vám ozveme.

 
clear