Nejčastější dotazy

 • Pro koho je kurz určený?

  Program je určený pro všechny, kteří hledají cestu ke znovunalezení životní energie, chtějí odstranit pocit trvalé únavy a prožít dlouhý život v plném zdraví. Kurz mohou absolvovat nejen lidé v dobré kondici, ale zároveň i osoby se zdravotními problémy jako jsou srdeční choroby, diabetes nebo vysoký krevní tlak.

 • Jak program probíhá?

  Program je zahájen v neděli večer a končí v pátek po poledni. Aby se vám mohli odborníci plně a individuálně věnovat, kurzu se účastní pouze 10 osob. Budete ubytováni na samostatných pokojích s veškerým sociálním zařízením. První den se všem představí tým odborníků složený z lékařů, sportovních trenérů, nutričních terapeutů a zdravotních vědců, kteří se o vás budou během celého pobytu starat. Po celou dobu kurz probíhá pod dohledem lékařů. Abyste se odpoutali od vnějších stresů, budete mít přístup ke svým mobilním telefonům pouze ve vyhrazeném čase mimo průběh jednotlivých částí programu a také v osobním volnu. Chceme tím podpořit pozitivní a klidnou atmosféru, ale i vaši maximální soustředěnost.

 • Co je náplní kurzu?

  Během těchto pěti dnů si osvojíte znalosti zdravého stravování včetně přípravy jídel, správného pohybu a relaxačních technik. Lékaři vám předají spoustu dalších informací, které povedou k celkovému zlepšení a udržení zdraví. Od odborníků získáte nejnovější znalosti o tom, jak tělo funguje a jak žít v dnešní moderní uspěchané době zdravým způsobem. Veškeré nabyté znalosti společně úspěšně uvedete do života, abyste je zvládli sami praktikovat i po skončení pobytu.

 • Jaký je časový harmonogram kurzu?

  Do kurzu se nastupuje v neděli večer v 17:30 hodin. Následuje přivítání delegátem, který vám představí celkový týdenní program a ubytuje vás. Po krátké prezentaci proběhne malá zdravotní analýza, kdy vás zvážíme, provedeme analýzu tělesné skladby, změříme tlak a pulz. Po pauze následuje první společná večeře, po které promítneme motivační film. Tímto filmem první den končí. Ranní program začíná vždy od 7:20 hodin. Každý den končíme večeří v 19:20 hodin, po které může následovat další relaxační program nebo osobní volno. 

 • Je do ceny kurzu započítané i stravování?

  Jídlo během kurzu kompletně obstarává náš tým a garantujeme, že ho bude dostatek. Nesnažíme se snižovat porce jídla a přepočítávat kalorie. Naším cílem je vytvořit takové stravovací návyky, které člověk dokáže uplatnit v reálných životních podmínkách v dostatečných porcích bez nutnosti počítat kalorie. Program stavíme na pravidelné stravě, nikoliv na hladovění. V případě, že trpíte alergií na některou z potravin, oznamte to před započetím kurzu našemu delegátovi.

 • V čem spočívají další společné kroky?

  Po skončení kurzu máte možnost i nadále spolupracovat s naším týmem. Pomůžeme vám aplikovat získané poznatky a dovednosti do praktického života. Nedovolíme, abyste se vrátili zpět do starých kolejí. Cvičení i stravování je navrženo tak, abyste s ním mohli snadno fungovat i v běžném životě. Pomůžeme prolomit bariéry z minulosti v podobě stresu nebo přejídání. Od celého týmu budete mít neustále plnou podporu.

 • Můžu se kurzu zúčastnit, i když mám zdravotní omezení?

  Ano, zdravotní omezení není překážkou. V případě potřeby náš lékařský tým odborně posoudí možnost vaší účasti.

 • Co si mám s sebou bezpodmínečně zabalit?

  Nezapomeňte hlavně zdravou dávku odhodlání, dobrou náladu a silnou vůli. Jelikož je součástí programu i sportovní aktivita, vezměte si s sebou sportovní obuv a oděv jak pro venkovní, tak i pro vnitřní užití. Důležité jsou i plavky a obuv na wellness. Pokud trvale užíváte nějaké léky, přivezte si je v dostatečném množství a v originálním balení. Tuto skutečnost sdělte našemu lékaři v přihlášce. Nutriční terapeut vás také předem požádá o přípravu sedmidenního jídelníčku, kterým se běžně stravujete. Během pobytu vám pak objasní všechny zásadní chyby a doporučení pro stravování. V případě nutnosti dalších specifických pomůcek vás včas informujeme.

„Díky jídelníčku na míru, podrobnému tréninkovému plánu a důkladné přípravě jsem úspěšně zdolal chilský vrchol Marmolejo.“

Petr H.

Podnikatel

„Po dokončení detoxikace se cítím velmi dobře. Únava zmizela a má výkonnost se výrazně zlepšila.“

Martin K.

Majitel firmy

Řešení na míru, které vás přivede ke zdravému životnímu stylu.

Kontaktujte nás pro více informací a my se vám ozveme.

 
clear